Dlaczego nasze biuro?
Strona Główna / Dlaczego nasze biuro?

Dlaczego nasze biuro?

Zlecając obsługę księgową do biura rachunkowego firma nie ponosi kosztów wynagrodzeń pracowników działów księgowości, kadr i płac. Przedsiębiorca nie wydaje środków na utworzenie miejsca pracy dla księgowej w postaci biurka, komputera, szafy.

Powierzając prowadzenie dokumentacji księgowej zewnętrznemu podmiotowi przedsiębiorca zabezpiecza się przed skutkami błędów księgowych. Biuro rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością rachunkowo-księgową i ponosi wszelką odpowiedzialność odszkodowawczą za popełnione błędy.

Przedsiębiorca decydując się na współpracę z biurem rachunkowym, oszczędza czas i środki na niezbędne szkolenia i dokształcanie w zakresie zmieniających się przepisów podatkowych. Pracownicy biura rachunkowego uczestniczą w szkoleniach dokształcających i mają dostęp do specjalistycznych publikacji z zakresu podatków, księgowości i ubezpieczeń społecznych.

Firma oszczędza środki na zakup specjalistycznych programów księgowych, sprzętu komputerowego i urządzeń biurowych. Biuro rachunkowe posiada licencjonowane programy do profesjonalnej obsługi swoich klientów, sprzęt komputerowy, drukarki, kserokopiarki itp.

Kiedy zaufasz profesjonalnej, zewnętrznej firmie księgowej będziesz miał czas na skoncentrowanie uwagi na bieżącej działalności swojego przedsiębiorstwa. Przedsiębiorco wykorzystasz swój czas na to, w czym jesteś najlepszy, na prowadzeniu własnego biznesu.

Zlecając obsługę księgową do biura rachunkowego nie tracisz czasu na samodzielne prowadzenie dokumentacji księgowej i śledzenie zmieniających się przepisów podatkowych, nie wydajesz środków na wynagrodzenie etatowej księgowej i zabezpieczenie jej miejsca pracy. Swój zaoszczędzony czas i pieniądze przeznaczysz na realizację swoich zainteresowań i pasji.

powrót
strzałka do góry