Biuro Rachunkowe Żywiec kontakt
Strona Główna / O firmie

O firmie

Jesteśmy biurem rachunkowym działającą na rynku od 1997r. Świadczymy kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe dla podmiotów o różnym profilu działalności. Naszymi klientami są spółki prawa handlowego, spółki osobowe, stowarzyszenia oraz firmy jednoosobowe prowadzące księgę przychodów i rozchodów czy też opodatkowane w sposób zryczałtowany. Pomagamy przedsiębiorcom w założeniu firmy, doradzamy wybór optymalnej formy opodatkowania. Osobom nie prowadzącym działalności gospodarczej oferujemy usługi w zakresie sporządzania rocznych zeznań podatkowych PIT i ich wysyłkę drogą elektroniczną, zwrotu VAT na materiały budowlane oraz inne.

Właścicielem biura jest Agnieszka Tetłak, posiadająca uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, potwierdzone świadectwem kwalifikacyjnym nr 5093/97. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nasze biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. na sumę ubezpieczenia 10.000,00 EURO. Posiadamy również zawarte umowy ubezpieczenia dobrowolnego na sumę 260.000,00 zł.

Nasze biuro rachunkowe zatrudnia fachową i wykwalifikowaną kadrę, znającą doskonale problematykę zagadnień podatkowych, księgowych i ubezpieczeń społecznych. Kładziemy duży nacisk na to aby nasi pracownicy stale podnosili swoje kwalifikacje zawodowe i uzupełniali wiedzę z zakresu zmieniających się przepisów prawnych. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę, poufność i dyskrecję.

Zapraszamy do współpracy.

powrót
strzałka do góry